Tere tulemast!

Olete jõudnud Vormsi saare Kersleti küla Holmi talu kodulehele. Omanäoline saar Läänemeres on
seisnud selle koha peal juba pikalt ning jaganud oma vaikust ja rahu kõigile, kes siia jõudnud.


Kas olete vahel mõelnud, et oleks tore omada suvekodu kusagil maakohas? Sellist, kus kellaaega näitaks päike ning kulgemist suunaks meelerahu. Samas poleks aga suvekoduga seotud kohustusi – muru niitmist ega peenra rohimist. Alustuseks võitegi seda proovida just siin, Vormsi saarel.


Talukoht on rajatud 1924. aastal rannarootslaste poolt ning taastatud praeguste omanike jõududega 2008. aastal. Peamajas veedab suve pererahvas, külalistele on välja rentimiseks saunamaja. Saunamaja teisel korrusel saab kahes magamistoas ööbida kuni 10 inimest, selleks on ühes toas 8 ühekohalist ja teises üks kahekohaline voodi. Saunamaja 1. korrusel paikneb avatud köök, wc duširuumiga ning saun. Maja ees on suur terrass.
Majutuse hind üheks ööpäevaks on 150-200 eurot, olenevalt kuupäevadest. Täpsem hind kajastub broneerimislingil. Hinna sisse kuulub voodipesu, käterätikud, nõud ja potid-pannid söögi tegemiseks, pliit, külmik ning sauna kasutamine. Lisateenusena saab maja juurde tellida ka kümblustünni.
Saunamaja renditakse välja korraga vaid ühele seltskonnale (olenemata inimeste arvust), mis tagab puhkajatele privaatsuse.  Majutuse broneerimine alates kahest ööst.